مفتخریم پرفروش و محبوب ترین پکیج فروشگاهی ایران را به شما معرفی نماییم. پکیج فروشگاهی وودمارت پلاس (وب سایت فروشگاهی به همراه اپلیکیشن اندروید اختصاصی) بی شک یکی از بهترین وب سایت های فروشگاهی می باشد. این پکیج که همراه اپلیکیشن اندروید کاملا نیتیو خدمت کاربران عزیزمان ارائه می گردد، توانست در مدت ۱ سال رکورد فروش تمامی قالب های فروشگاهی را شکسته و با بیش از ۴۰۰۰ فروش موفق به محبوب‌ترین محصول فروشگاهی مبدل گردد و خوشحالیم توانستیم سطح کیفیتی بسیار بی رقیبی را ایجاد نماییم تا مشتریان عزیزمان بتوانند وبسایت هایی با رتبه های بسیار بالا در موتورهای جستجو پیاده سازی نمایند که در ادامه به صورت کامل معرفی خواهیم نمود.

دیتابیس و فایل های CSS بهینه و بدون کدهای اضافی یکی از ترفندهای تکنیکالی است که باعث می شود حجم سایت شما کمتر شده و با سرعت بیشتری لود شود. کافیست پروژه های ارائه شده در زیر را در مرورگر باز کنید و سرعت بالای آنها را مشاهده کنید.

نمونه پروژه‌های حرفه ای طراحی شده با این پکیج:

sharafonline.ir
tarisgold.com
alishland.com
mobotel.ir

 

 

یکی از ویژگی های جذاب این پکیج، شباهت بسیار زیاد آن با فروشگاه محبوب Digikala است. در واقع این طراحی پرفروش ترین محصول در دسته قالب های مشابه دیجی کالا است که بسیار حرفه ای طراحی شده است و شما در صورت تمایل میتوانید درخواست دهید تا ما فروشگاه را دقیقا شبیه به دیجی کالا برایتان طراحی کنیم.

 

بیش از ۳۰ فونت لایسنس دار و رایگان فارسی به ارزش بیش از ۱ میلیون تومان


بیش از ۳۰ فونت حرفه ای فارسی بصورت لایسنس دار و بصورت فارسی در پنل تنظیمات شما قرار خواهد گرفت که میتوانید به سادگی هریک را مد نظرتان بود انتخاب نمایید. با کلیک بر روی لینک های زیر، لایسنس اختصاصی هر فونت ها را مشاهده کنید:

لایسنس ویژه قالب های فروشی ( فونت ایران یکان)صادر شده برای : قالب وودمارت  لایسنس ویژه قالب های فروشی ( فونت ایران سانس)صادر شده برای : قالب وودمارت 
لایسنس ویژه قالب های فروشی ( فونت پینار)صادر شده برای : قالب وودمارت  لایسنس ویژه قالب های فروشی ( فونت دانا)صادر شده برای : قالب وودمارت پلاس
لایسنس قالب های فروشی (ایران سانس دست نویس)صادر شده برای : قالب وودمارت  لایسنس ویژه قالب های فروشی ( فونت آوینی )صادر شده برای : قالب وودمارت 

برخی از فونت های فارسی دیگر :

فونت شبنم,فونت رویا,فونت رضوان,فونت ایران سنس (شماره های انگلیسی),فونت ایران سنس دست نویس (شماره های انگلیسی),فونت فرهنگ,فونت خودکار,فونت دستنویس,فونت اژدر,فونت ایران یکان (شماره های انگلیسی),فونت ایران,فونت تیتر,فونت ایران خوارزمی,فونت بی یکان,فونت بی زر ,فونت پلاک,فونت جوان,فونت سینا,فونت زیبا

 

طراحی سایت فروشگاهی + اپلیکیشن فروشگاهی فوق حرفه ای

همانطور که گفته شد طراحی سایت فروشگاهی به همراه اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای ارائه میگردد و این اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی توسط تیم پونیوی با بهترین امکانات فروشگاهی که مورد نیاز تمامی فروشگاه های اینترنتی باشد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در این اپلیکیشن سعی بر این شده تا مهمترین امکانات فروشگاهی را بصورت حرفه ای پیاده سازی و تحت عنوان یک اپلیکیشن فوق حرفه ای ارائه نماییم. قابل ذکر است که کاربران ما تاکنون بارها و بارها از اپلیکیشن های مختلف استفاده نموده اند و با توجه به گفته های خودشان این اپلیکیشن را بدون رقیب احساس کردند ( خب بریم سراغ قسمت هایی از معرفی اپلیکیشن فروشگاهی مذکور … )

 

سازگاری کامل با ووکامرس یکی از مهمترین فاکتورهای پیاده سازی میباشد و البته که میزان سازگاری وودمارت پلاس با ووکامرس متفاوت از اپلیکیشن های دیگر است ، شما در وودمارت پلاس قابلیت های بسیار حرفه ای ووکامرس و مهم را نیز تجربه میکنید به عنوان مثال یکی از سازگاری های مهم ووکامرس، پشتیبانی از محصولات متغیر میباشد، لذا سازگاری با ووکامرس داریم تا سازگاری با ووکامرس 😉.

سازگاری با افزونه چندفروشندگی دکان نیز یکی از موارد بسیار مهم در پیاده سازی وبسایت چندفروشندگی شماست که بصورت کامل در اپلیکیشن فروشگاهی وودمارت پلاس خدمتتان ارائه گردیده است. همچنین در کنار امکانات توجه به ظاهر اپلیکیشن نیز بسیار مهم و ضروری میباشد ظاهر زیبای اپلیکیشن نیز یکی از فاکتور های مهم میاشد که المان ها و اسلایدر های کاملا اختصاصی برای این مورد پیاده سازی شده است تا بتوانید یک ظاهر بسیار جذاب را برای اپلیکیشن تان بسازید. مواردی مانند پیشنهاد انگیز، اسلایدر های مختلف و پیاده سازی  مدیریت سیستم رنگبندی حرفه ای نیز بصورت کامل در وودمارت پلاس رعایت شده است.

برخی از ویژگی های مهم پکیج وودمارت پلاس

بعضی از ویژگی ها برای طراحان سایت و صاحبان فروشگاه اهمیت زیادی دارد. ، ریسپانسیو بودن، سرعت، سئو و امکانات مواردی هستند که شاید در ظاهر ساده بنظر بیایند اما در نرخ تبدیل و تجربه کاربری بسیار تاثیر گذارند. در ادامه لیست این ویژگی ها بیان شده است.

 • اپلیکیشن اندروید فروشگاهی
 • کد نویسی اصولی، سئو شده و مییفای JS و CSS
 • دارای ۵۰ دموی فارسی و اختصاصی مانند دیجی کالا و موتن رو و… که به دلخواه مشتری در قسمت های مختلف سایت استفاده می شود
 • اسلایدر شگفت انگیز دیجی کالا و اختصاصی توسعه وردپرس
 • ۳۰۰ طرح بندی بسیار زیبا
 • کاملا ریسپانسیو و ضمانت شده
 • CSS و JS سفارشی در تنظیمات قالب
 • فیلتر ایجکس فروشگاه
 • سبد خرید و جستجوی ایجکس
 • اسکرول نامحدود برای صفحه فروشگاه
 • بارگذاری تنبل تصاویر
 • دارای لیست علاقمندی ها و مقایسه محصول
 • امکان چندفروشندگی و ساخت مارکت پلیس