درباره ما

مکان شما:
سابقه طراحی و توسعه وب - بیش از ۱۴ سال
رضایت مشتریان از خدمات ما
کیفیت خدمات و بروزرسانی اطلاعات
حضور مستمر در حوزه فناوری‌اطلاعات و انفورماتیک
ارائه مشاوره رایگان برای کلیه خدمات تا به امروز

ما کی هستیم ؟

گروه تخصصی خدمات طراحی گرافیک و وب سایت پونیوی، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه برنامه نویسی بک اند و فرانت صفحات وب با تکیه بر بیش از ۱۴ سال تجربه اعضا به صورت فریلنسر در سال ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرده است. این گروه از همان ابتدا به شکل کاملاً حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت و راه اندازی سایت برای کلیه کسب و کارها به صورت داخلی و بین المللی شروع به فعالیت کرده است.

این مجموعه پاسخی است به نیاز کلیه موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک، بانک‌ها، کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات مرتبط با طراحی سایت با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که به مشتریانمان عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استانداردهای موجود در کشور باشد.

این مجموعه در حال حاضر در ۲ بخش اصلی خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد:

  • طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، وبلاگ، پزشکی، آموزشی، املاک و … با قابلیت رزرواسیون و پرداخت آنلاین هزینه
  • طراحی انواع وب سایت فروشگاهی به همراه اپلیکیشن اندروید اختصاصی متصل به فروشگاه تحت وب

این خدمات به صورت قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت برای پشتیبانی و نگهداری از سایت مشتریان و به شکل پروژه‌ای و موردی در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی وب سایت های باکیفیت به شرکت‌ها، مؤسسات و صنایع گوناگون، مراکز درمانی و آموزشی، مجتمع‌های تجاری – اداری کوچک و بزرگ، پتروشیمی‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌های کوچک و بزرگ و … ارائه می‌گردد. نبود دانش و تخصص کافی مطابق با استانداردهای جهانی و علم روز و همچنین اجرای این گونه پروژه ها توسط افراد ناآگاه و آماتور، هزینه‌های سنگینی را به شرکت‌ها تحمیل می‌کند. از طرفی، نگاه سطحی صاحبان کسب و کار و مشتریان به این بخش، مشکلات مضاعفی را ایجاد کرده است که اغلب نیز نمی‌توانند این مشکلات را به درستی برطرف نمایند. به همین دلیل تیم فریلنسر پونیوی به صورت کاملاً حرفه‌ای در این حوزه به عنوان بخشی از تخصص اصلی خود، وارد شده است.